Avon jest firmą kosmetyczną, która prowadzi sprzedaż swoich produktów przez sieć konsultantek, które działają na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Klienci mają do dyspozycji katalogi w formie papierowej lub mogą zajrzeć do katalogu on-line. Następnie składają zamówienie swojej konsultantce i po kilku dniach dostają zamówione produkty. Jest to bardzo ciekawy sposób sprzedaży, klient w zaciszu domowym przegląda atrakcyjny katalog, a następnie w prosty sposób może powiadomić o tym konsultantkę. Dlatego też kosmetyki Avon cieszą się bardzo dużą popularnością i znaleźć można je w łazience prawie każdej kobiety.

Szeroka gama kosmetyków w ofercie

Szeroka gama kosmetyków w ofercieDzieje się tak również dlatego, że Avon ma w ofercie bardzo szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. W ofercie znajdą się też kolorowo opakowane produkty i akcesoria kosmetyczne dla dzieci. Miłośniczki mody znajdą w ofercie firmy także całkiem spory wybór ciekawych ubrań, butów, torebek, portfeli, chust, szali oraz biżuterii. Czasem można znaleźć w katalogu także ciekawe artykuły gospodarstwa domowego. Dostępna jest też cała gama akcesoriów do pielęgnacji ciała i makijażu.

Co kilka tygodni pojawia się nowy katalog, w którym znaleźć można wiele ciekawych promocji. Znajdziemy tam kosmetyki w różnych przedziałach cenowych, a także dostosowane do różnych potrzeb. Ceny są naprawdę atrakcyjne, wiele artykułów dostępnych jest w obniżonych cenach. Firma Avon powstała dawno temu, a początkowo specjalizowała się w produkcji perfum. Obecnie ich oferta jest naprawdę imponująca. Choć perfumy dalej są podstawą i właściwie w każdym katalogu pojawiają się nowe zapachy, to w katalogu znajdziemy też kremy, szampony, balsamy, produkty higieniczne, farby do włosów, produkty kolorowe do makijażu i wiele innych. Właściwie nie ma produktu kosmetycznego, którego tam nie znajdziemy.

Mimo, że Avon może poszczycić się całą rzeszą konsultantek, nie zawsze jednak znajdziemy taką osobę w naszym otoczeniu. Możemy zamówić w tym wypadku kosmetyki przez internet. Musimy się jednak liczyć wtedy z pokryciem kosztów przesyłki, co sprawia, że nie opłaca się robić niewielkich zamówień. Jeżeli jednak kupujemy sporo kosmetyków i mamy wielu znajomych, którzy też je lubią, warto pomyśleć o współpracy z Avon. Początkowo kosmetyki zamawiać można najbliższym znajomym, potem z pewnością znajdziemy coraz większą ilość klientek i klientów.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jak zostać konsultantką Avon?Opcji jest kilka. Często na imprezach rożnego typu spotkać można konsultantki, które prezentują sprzedawane przez siebie produkty. Często zachęcają, aby do nich dołączyć i służą swoją pomocą. Niekiedy można spotkać takie oferty także na portalach społecznościowych. Konsultantki bowiem mają profity także z zapraszania nowych osób do współpracy. Jeżeli nie nadarzy się taka okazja, wystarczy samodzielnie zarejestrować się na stronie internetowej Avon.

Współpraca z firmą daje nam możliwość uzyskania wysokich zniżek na produkty. Jesteśmy pod opieką lidera sprzedaży, który w razie problemów może służyć nam swoją pomocą. Każda nowa konsultantka dostaje też na początek prezent, zazwyczaj w postaci perfum. Konsultantka ma do dyspozycji platformę internetową, gdzie składa zamówienia, przegląda oferty promocyjne i komunikuje się z firmą w razie potrzeby.

Avon daje także możliwość założenia własnego sklepu internetowego, dzięki któremu znaleźć nas będą mogły osoby z okolicy zainteresowane produktami Avon. Organizowane są różnego rodzaju szkolenia, które zwiększają wiedzę konsultantek na temat sprzedawanych produktów i uczą nas technik sprzedaży. Takie szkolenia można też odbyć bez wychodzenia z domu, gdyż dostępne są na platformie Avonu, która ciągle się rozbudowuje.

Im więcej zamawiamy, tym więcej zarabiamy

Niektórzy obawiają się, że nie będą mieli wiele zamówień i współpraca będzie nieopłacalna. Nie ma takich obaw, w Avon składanie regularnych zamówień nie jest konieczne. W przypadku braku chętnych na kosmetyki, choć zdarza się to rzadko, możemy zrezygnować ze złożenia zamówienia. Nawet stosunkowo niewielkie zamówienie pozwala osiągnąć pierwszy próg zniżki, który wynosi 10%. Im więcej zamówimy, tym więcej zarabiamy. Rabat może wynosić nawet 45%.

Dla konsultantek dostępne są też przeróżne oferty specjalne, które pozwolą na zakup wybranych kosmetyków w bardzo okazyjnej cenie. Dodatkowo za sprzedaż zbiera się punkty, które co jakiś czas wymienić można na nagrody.

Współpraca z Avon to ciekawa opcja, która pozwala dorobić lub zarobić całkiem niezłe pieniądze, daje też możliwość zakupu kosmetyków dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli spodoba Ci się ta praca, możesz też awansować w strukturach firmy. Jeżeli zastanawiasz się czy i jak zostać konsultantką Avon, zajrzyj na stronę firmy, gdzie znajdziesz wszystkie informacje i kontakt do osób, które odpowiedzą na Twoje ewentualne pytania. Większość konsultantów jest zadowolona ze współpracy, warto więc spróbować i przekonać się samej, czy jest to interesująca nas forma sprzedaży kosmetyków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here