Schoeller Allibert jest firmą, która zajmuje się produkcją opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych. Producent pojemników plastikowych przykłada bardzo dużą uwagę do ochrony środowiska, a w swojej ofercie posiada skrzyniopalety, skrzyniopalety składane, składane pojemniki IBC oraz wiele innych.

Zalety pojemników z tworzywa

Pojemniki z tworzywa są kluczowe, jeżeli chodzi o przechowywanie żywności. Najważniejsze, że Producent pojemników plastikowych potrafi się dostosować do potrzeb wymagających klientów. Rozmiar, kształt oraz materiał może być indywidualnie dostosowany do potrzeb, ponieważ Schoeller Allibert stawia przede wszystkim na jakość. Względy estetyczne są ważne, ale najważniejsze, żeby pojemniki były przede wszystkim funkcjonalne. Warto również dodać, że producent pojemników plastikowych oferuje także wynajem, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą sprawniej zarządzać łańcuchem dostaw. Warto wybierać produkty jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku. Z produktów Schoeller Allibert korzystają branże przemysłowe, rolnicze, spożywcze, a nawet piwowarskie. Na szczególną uwagę zasługują skrzyniopalety składane, które są niezwykle wytrzymałe i dostępne w trzech rozmiarach. Idealnie nadają się do długich transportów, a do tego mogą obniżyć emisję gazów cieplarnianych.

Pojemniki składane

Dużą wytrzymałość zapewniają pojemniki składane. Warto dodać, że można je składać i sztaplować na sobie. Oznacza to znaczną oszczędność kosztów oraz miejsca. Jest to doskonała alternatywa dla zwykłych opakowań kartonowych i skrzyniopalet. Warto mieć na uwadze, że opakowania kartonowe ustawione na drewnianych paletach mogą się bardzo łatwo uszkodzić, dlatego lepiej unikać tego typu rozwiązań i zastosować wytrzymałe pojemniki z tworzywa. Seria pojemników plastikowych cały czas jest poszerzana, ponieważ technologia jest systematycznie rozwijana. Należy mieć na uwadze, że produkty można znaleźć w różnych wielkościach, które pasują do różnych zastosowań. Warto dodać, że skrzynki magazynowe pasują doskonale do przechowywania towarów sypkich. Są niezwykle stabilne oraz wytrzymałe, a do tego są w całości wykonane z tworzywa sztucznego możliwego do przetworzenia wtórnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here