Kobiety od zarania dziejów z niezwykłą, pełną poświęceń i wyrzeczeń zaciętością dbały o wszelkie aspekty posiadanej przez siebie urody, pragnąc zachwycić przyszłych partnerów swymi niezaprzeczalnymi wdziękami. Nie sposób odmówić im w tej kwestii upartości i chęci zaprezentowania się w jak najlepszy, możliwy sposób, z biegiem lat mieszkanki Wenus wciąż dążą bowiem do osiągnięcia w tych aspektach absolutnej perfekcji.

Jednym z flagowych wręcz i powszechnie uwielbianych przez panów atrybutów kobiecości z całą pewnością są kobiecie nogi, których zgrabność tak usilnie podkreśla się wysokimi szpilkami czy też eksponuje za sprawą krótkich, dopasowanych spódnic. Nie sposób zaprzeczyć więc istotności odpowiedniego zadbania o tę przyciągającą spojrzenie część ciała, nie bez powodu na rynku znaleźć można tak wiele preparatów udoskonalających ich wygląd.

Co jednak zrobić, gdy na tak istotnym aspekcie ciała pojawią się widoczne nawet gołym okiem niedoskonałości?

Żylaki stanowią powszechny problem wśród osób starszych, badania wskazują jednak, że wśród kobiet pojawiają się one nawet sześciokrotnie razy częściej, istotnie wpływając tym samym na posiadaną przez nich samoocenę lub samopoczucie.

Nie sposób zaprzeczyć, iż pogrubione, skręcone i malujące się pod powierzchnią skóry żyły, bynajmniej nie prezentują się w sposób estetyczny, dlatego też z biegiem lat coraz więcej osób decyduje się na ich usuwanie.

Jak jednak zabrać się za leczenie problemu z żyłami?

Dzięki obecnemu rozwojowi medycyny, jedną z pierwszych informacji, jakie powinniśmy przyswoić, to wiedza o tym, czym jest skleroterapia. Ten niezwykle wydajny i nowoczesny zabieg stosowany jest w przypadku występowania przewlekłej niewydolności żylnej, przy likwidowaniu zarówno żylaków, jak i sieci żył siateczkowatych lub teleangiektazji. Mechanizm działania podobnego zabiegu wpłynąć ma na redukcję przepływu krwi w naczyniu poddawanym leczeniu.

Polega on na ostrzykiwaniu zmienionego chorobotwórczo miejsca, za pomocą strzykawki lekarz wprowadza do organizmu pacjenta odpowiednio wybrany przez siebie środek, do jakich zaliczyć można roztwór środka obliterującego. Specjalista w porozumieniu z pacjentem skorzystać może również z metody skleroterapii piankowej, w której wstrzykiwany preparat przybiera formę plastycznej pianki.

Jakie są wskazania do zabiegu skleroterapii i kto właściwie powinien z niego skorzystać?

Głównym problemem, po którego wystąpieniu należy zgłosić się na lekarską konsultację, są przede wszystkim widoczne i sprawiające dyskomfort żylaki. Szczególnie wskazane jest skorzystanie z metody skleroterapii w przypadku żylaków krwawiących lub gdy ich obecność zauważyć można u osób młodych, niepoddających się wcześniej żadnym zabiegom operacyjnym. Dodatkowym wskazaniem są również teleangiektazje, czyli powszechnie znane „pajączki” pojawiające się na skórze lub uczucie ciężkich nóg.

Znacznie więcej informacji znaleźć można na stronie wrosinski.pl, która kompleksowo rozwiewa wszelkie związane z problemem wątpliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here