Odwiedzając świeżo upieczonych rodziców oraz maluszka, przyjęło się, że konieczne jest danie młodej mamie prezentu. Zazwyczaj wybór prezentu nie jest oczywisty, Jak mogłoby się wydawać. Najczęściej zależy nam na tym, żeby podarowana przez nas rzecz była zarówno pożyteczna w jakiej sprawiała Radość. Jaki prezent sprawdzi się najlepiej dla świeżo upieczonej mamy? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: http://www.bazylikamariacka.pl/prezenty-dla-mamy-i-noworodka/ 

Prezenty na przyszłość 

Dzieci bardzo szybko rosną i zanim się obejrzymy, z maluszka wyrasta dziecko ciekawy świata. Kiedy maluch jest już starszy, idealne mogą okazać się prezenty zaspokajające jego ciekawość. Dobrym pomysłem są maty edukacyjne lub sensoryczne klocki. Taki prezent spokojnie poczeka, aż maluch trochę podrośnie, a będzie miło pamiątką z pierwszych odwiedzin. Doskonale sprawdzą się również ubranka w nieco większych rozmiarach, ponieważ również będą wykorzystane przez maluszka w późniejszym okresie czasu. 

Prezenty praktyczne dla świeżo upieczonej mamy 

Przechodząc w odwiedziny do maluszka, warto jest pamiętać o świeżo upieczonej mamie, która z pewnością Ucieszy się z prezentu. W takim temacie mamy Spory wybór. Możemy kupić na przykład podręczną i ładną torbę na akcesoria dla niemowlęcia podczas spaceru. Przyda się z pewnością podczas pierwszych spacerów lub wizyt z niemowlęciem. Najwygodniejszą opcją jest torba, którą możemy nosić na ramieniu oraz w ręce, a także odpowiednim mocowaniem do wózka. Powinna posiadać sporo podręcznych w kieszeni, między innymi na butelki i pieluszki, które zawsze muszą być pod ręką. Kolor powinien być dostosowany do gustów mamy oraz pasować pod design wózka. 

Prezenty relaksujące dla świeżo upieczonej mamy 

Dla świeżo upieczonej Mamy ważne są chwile relaksu. Wówczas warto podarować jej kule do kąpieli czy olejki eteryczne, które pomogą jej w odprężeniu się i odpoczynku po całym dniu zajmowaniu się maluszkiem. Przydatne mogą okazać się też kosmetyki pielęgnacyjne tak jak kremy i balsamy, ponieważ ciało po ciąży potrzebuję regeneracji. Mamy zazwyczaj szybko chcę wrócić do formy sprzed ciąży, dlatego z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Wybór na rynku jest ogromny, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem odpowiedniego kosmetyku skierowanego dla kobiety po porodzie. 

Zobacz też: http://www.auriva.pl/najwazniejsze-zasady-higieny-noworodka/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here