Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że przeszczep włosów cena jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zawiodły wszystkie inne metody zagęszczania włosów. Obecnie istnieje możliwość przeszczepienia włosów na brwi, tors czy wąsy. Ile kosztuje przeszczep włosów?

Jakie są przeciwwskazania?

Warto wiedzieć, że nie wszystkie osoby mogą wybrać się do kliniki na Przeszczep włosów cena. Przeciwwskazaniem są przede wszystkim choroby układu krążenia, nowotwory czy cukrzyca. Nie można również zdecydować się na wspomniany zabieg w przypadku stanu zapalnego skóry głowy. Ponadto wykonanie przeszczepu nie będzie możliwe, jeżeli łysina będzie zajmowała zdecydowaną większość głowy.

Jak dokładnie przebiegają przeszczepy włosów ceny?

W pierwszej kolejności trzeba ustalić z lekarzem nową linie włosów na czole w taki sposób, by uzyskać naturalny wygląd. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wspomniana linia będzie rysowana na skórze tuż przed operacją. Czas zabiegu oscyluje od 1 do 3,5 godziny. Jest bowiem uzależniony od takich czynników jak liczba implantów, rozmiar łysiny czy gęstość umieszczenie implantów. Należy mieć świadomość, że jeszcze przed zabiegiem zostanie zastosowane miejscowe znieczulenie. Pierwszym etapem jest ogolenie włosów na potylicy, w miejscu, z którego zostanie pobrany pasek owłosionej skóry. Będzie on miał szerokość od.1 do 0,5 cm. Godny uwagi jest fakt, że pasek trzeba podzielić na implanty, które będą zawierały od 1 do 3 mieszków włosowych. Z kolei blizna po pobranym pasku przeważnie ma szerokość 1 milimetra. Następnie miejsce, z którego będą przenoszone włosy należy nasączyć roztworem soli fizjologicznej.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że przeszczepy włosów ceny oscylują od 1500 do 10000 złotych. Wspomniana cena jest uzależniona zarówno od wielkości łysiny, ja ki liczby implantów. Należy mieć świadomość, że najbardziej renomowane kliniki działające na rynku udzielają swoim pacjentom dożywotniej gwarancji na wzrost włosów, które zostały przeszczepione. Rekomendowane jest przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznanie się w opiniami pacjentów danej kliniki. Bardzo istotne znaczenie będzie miała także lokalizacja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here