Bieganie, pływanie, jazda na rowerze, siłownia, od czasu do czasu koszykówka lub tenis… Nie przepuszczasz żadnej okazji, żeby móc się trochę poruszać, jesteś prawdziwym miłośnikiem wszelkich aktywności. Przedstawiamy listę gadżetów, które są przeznaczone właśnie dla ciebie.

1. Casio G-Shock – sportowy zegarek

Ostatnio pojawiło się mnóstwo zegarków w bardziej sportowym stylu. Czemu właśnie Casio G-Shock jest najbardziej godny uwagi? Przede wszystkim ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość. Jest to zegarek o bardzo dużej wstrząsoodporności. Inspiracją do jego powstania była chęć stworzenia czegoś niezniszczalnego i to się praktycznie udało. Casio G-Shock jest wytrzymały na uszkodzenia, a także wodoszczelny, więc możesz w nim swobodnie pływać, a nawet nurkować. Na dodatek zegarek Casio G-Shock pomaga obliczyć okrążenia i czas wykonywania ćwiczeń. Jego nowoczesny design wspaniale dopasowuje się do sportowych strojów.

2. Ochrona telefonu – etui

Bez telefonu jak bez ręki. Wychodząc na jogging albo rajd rowerowy czy uprawiając inne aktywności na powietrzu, musimy mieć przy sobie telefon. Noszenie go w kieszeni spodenek do joggingu jest tyle niewygodne, co niebezpieczne. Dlatego warto zainwestować w etui na telefon, które można przymocować do ramienia. Poruszanie się z nim będzie o wiele wygodniejsze. W takim etui możesz mieć ze sobą także klucze do mieszkania czy pieniądze, jeśli są ci potrzebne.

3. Mata do akupresury

Zmęczone po treningu mięśnie potrzebują odpoczynku. Mata zdrowotna to narzędzie, którego może potrzebować każdy z nas, nie tylko zapalony sportowiec. Na pierwszy rzut oka wygląda jak narzędzie tortur – jest najeżona twardymi kolcami. I faktycznie, z początku leżenie na niej trochę boli, jednak wystarczy równomiernie rozłożyć ciężar całego ciała, by kolce zaczęły przyjemnie masować mięśnie. Ich bodźcowanie przez mocny dotyk szybko je rozluźnia. Wystarczy 10-20 minut raz dziennie, żeby zniwelować zakwasy i napięcia.

4. Widoczność – zawieszki z diodami

To naprawdę drobiazg – mała zawieszka, breloczek, który można zamontować do opaski na ręce, plecaka, etui na telefon. Tak naprawdę obojętnie, gdzie ją umieścisz. Jej zadaniem jest zapewnienie ci większego bezpieczeństwa. Diody świecą pulsacyjnie, emitują kolorowe światełka, które będą informacją dla innych użytkowników ruchu drogowego, gdzie się znajdujesz. To gadżet konieczny dla osób, które lubią biegać czy spacerować po zmroku i nie zawsze wybierają najbardziej oświetlone drogi w mieście.

5. Czołówka

Z tego samego powodu wielu biegaczy inwestuje w specjalną latarkę, którą mocuje się na głowie. Jej zadaniem także jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w czasie sportowych wyczynów nocą. Latarka czołówka nie tylko wskazuje innym, gdzie się znajdujesz, lecz również oświetla drogę przed tobą, więc nie będzie strachu, że stąpniesz w jakiś dołek czy zahaczysz o nierówność na drodze. O takiej latarce mogą też pomyśleć rowerzyści – czasami światło przedniej lampy jest niewystarczające.

6. Dziennik

Osoby, które regularnie wykonują jakiś trening i dążą do konkretnego celu (maraton, triathlon i tym podobne), mogą być zachwycone spersonalizowanym dziennikiem treningowym. Jest w nim miejsce na notatki z treningu, zapis osiągnięć i postępów. Możesz także zaznaczać czas, który dzieli cię od wyznaczonego momentu do celu, oznaczać dane na wykresach i przyglądać się, jak wyglądają twoje postępy. W spersonalizowanym dzienniku treningowym jest miejsce również na zdjęcia czy hasła motywacyjne. Taki dziennik można wykonać samodzielnie, można go też zaprojektować i poprosić o wykonanie zajmującą się tym firmę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here