Bardzo dużo osób chce wybrać wyłącznie odpowiedniej jakości elementy złączne. Macie takie same plany? Okazuje się, że obecnie można zdecydować się na różnego rodzaju śruby. Jakie opcje są jednak konkretnie do wyboru?

Elementy z gniazdem sześciokątnym

Często Klienci decydują się na przykład na akcesoria z gniazdem sześciokątnym. Tutaj można między innymi wybrać śruby imbusowe. Czym charakteryzują się takie elementy złączne? Spełniają one normy DIN 912/ISO 4762/PN 82302. Takie elementy mają metryczny lub drobnozwojny rodzaj gwintu. Występują w następujących klasach wytrzymałości: 8.8, 10.9 i 12.9. Produkty z tej grupy powstają z różnych materiałów. To między innymi stal węglowa, stal nierdzewna A2, stal kwasoodporna A4 itp. Fachowcy zadbali o odpowiednie zabezpieczenie przed korozją. Między innymi stosując takie dodatki, jak ocynk galwaniczny, ocynk galwaniczny żółty albo ocynk płatkowy. Elementy tego typu są bardzo często stosowane. Na przykład do różnego rodzaju mocowań, a także w trakcie budowy maszyn technicznych lub przemysłowych. Są one również nierzadko wykorzystywane przez inżynierów utrzymania ruchu. Wszystko ze względu na łatwość w montażu oraz demontażu – w otworach. Jakie inne śruby z gniazdem sześciokątnym można wybrać? To między innymi elementy z łbem stożkowym, z łbem kulistym, imbusowe z obniżonym łbem itp.

Śruby z łbem sześciokątnym

W ofercie znajdują się również akcesoria z łbem sześciokątnym. Tutaj jest kilkanaście różnych opcji do wyboru. Można na przykład zdecydować się na śruby sześciokątne z pełnym lub niepełnym gwintem. Do wyboru są również akcesoria drobnozwojne. Tak samo Klienci mogą zdecydować się na elementy tego typu z pełnym albo niepełnym gwintem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydać swoje pieniądze na produkty do połączeń sprężanych lub niesprężanych. W ofercie znajdują się również śruby do konstrukcji stalowych, z kołnierzem, pasowane – występujące pod rozmaitymi postaciami itp.

Jakby komuś było mało, firma STALMUT – działająca już od kilkudziesięciu lat w tej branży – przygotowała kilkadziesiąt rodzajów innych śrub. Tak, aby każda osoba, która ma zamiar kupić elementy do konstrukcji  czy maszyny znalazła coś odpowiedniego dla siebie. Można bez żadnego problemu kupić między innymi elementy motylkowe, dwustronne, kciukowe, oczkowe, fundamentowe, wieńcowe albo nawet dociskowe. Co zrobić, gdy Klient cały czas mnie znalazł odpowiadającego mu wariantu? W takiej sytuacji warto zdecydować się na kontakt z ekspertami, którzy w mig wykonają egzemplarze na indywidualne zamówienie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here