Pokrowiec do Samsunga, który odmieni Twój telefon

0
27

Dopasowane etui do telefonu to nie tylko sposób na zabezpieczenie urządzenia, ale także okazja do modyfikacji jego wyglądu. Sięgając po efektownie prezentujący się pokrowiec, można nadać urządzeniu ciekawy, oryginalny wygląd, w ten prosty sposób odróżniając je od tysięcy innych, mu podobnych. W sprzedaży znaleźć można różnorodne etui do smartfonów Samsung, ale niektóre z nich wydają się ciekawsze od innych. Które z nich warto wybrać?

Pokrowce z klapką

Jednymi z najchętniej wybieranych modeli pokrowców są ich pełne wersje z klapką. Tego typu etui chronią całą powierzchnię urządzenia, ale ze względu na konieczność unoszenia klapki przy obsłudze smartfona, przez wiele osób uważane są za mniej wygodne w użytkowaniu. Nie mniej jednak, wśród tego typu pokrowców z łatwością znaleźć można ich wersji zdolne do radykalnej zmiany wyglądu smartfona. Na szczególne wspomnienie zasługują przede wszystkim pokrowce skórzane, wykonane ze skóry ekologicznej, zdobione kolorowymi, wpadającymi w oko nadrukami. Korzystając z możliwości wykonywania barwnych nadruków na powierzchniach różnych materiałów, taki pokrowiec można ozdobić w sposób idealnie dopasowany do własnych zainteresowań i aktualnych potrzeb.

Nakładki wykończone naturalną skórą

Innym przykładem ciekawych pokrowców, które w radykalny sposób mogą odmienić wygląd każdego, nawet najprostszego modelu smartfona Samsung, są amortyzujące wstrząsy nakładki wykończone naturalną skórą o przyciągającej uwagę fakturze. Pod adresem https://luxcase.pl/etui-skorzane-samsung znaleźć można wiele rodzajów takich skórzanych nakładek. W większości przypadków są to etui skórzane o unikalnej powierzchni i kolorystyce materiału, imitujące naturalną skórę egzotycznych gadów, takich jak krokodyle, iguany czy pytony. Wśród prezentowanych pokrowców znajdują się również modele wyglądem przypominające korę drzewa czy efektownie pikowane pokrowce dedykowane miłośnikom i miłośniczkom stylu glamour. W odróżnieniu od etui z klapką takie pokrowce zabezpieczają jedynie plecki urządzenia i jego boczne krawędzie, dzięki czemu codzienne użytkowanie smartfona ubranego w tego typu osłonkę jest niezwykle komfortowe – mamy łatwy dostęp do ekranu.

Znacząca zmiana wyglądu telefonu marki Samsung nie jest trudna. Wystarczy dokupić dopasowany, ciekawie prezentujący się model pokrowca i gotowe. W zależności od własnych upodobań można sięgnąć po pokrowiec pełny, na przykład wykonany ze skóry ekologicznej, zdobiony barwnym nadrukiem. Wartym polecania wyborem może być również ręcznie wykonane etui typu nakładka, z pleckami skórzanymi imitującymi skórę węża, jaszczurki czy krokodyla.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here