Pokrowiec do Samsunga, który odmieni Twój telefon

0
583

Dopasowane etui do telefonu to nie tylko sposób na zabezpieczenie urządzenia, ale także okazja do modyfikacji jego wyglądu. Sięgając po efektownie prezentujący się pokrowiec, można nadać urządzeniu ciekawy, oryginalny wygląd, w ten prosty sposób odróżniając je od tysięcy innych, mu podobnych. W sprzedaży znaleźć można różnorodne etui do smartfonów Samsung, ale niektóre z nich wydają się ciekawsze od innych. Które z nich warto wybrać?

Pokrowce z klapką

Jednymi z najchętniej wybieranych modeli pokrowców są ich pełne wersje z klapką. Tego typu etui chronią całą powierzchnię urządzenia, ale ze względu na konieczność unoszenia klapki przy obsłudze smartfona, przez wiele osób uważane są za mniej wygodne w użytkowaniu. Nie mniej jednak, wśród tego typu pokrowców z łatwością znaleźć można ich wersji zdolne do radykalnej zmiany wyglądu smartfona. Na szczególne wspomnienie zasługują przede wszystkim pokrowce skórzane, wykonane ze skóry ekologicznej, zdobione kolorowymi, wpadającymi w oko nadrukami. Korzystając z możliwości wykonywania barwnych nadruków na powierzchniach różnych materiałów, taki pokrowiec można ozdobić w sposób idealnie dopasowany do własnych zainteresowań i aktualnych potrzeb.

Nakładki wykończone naturalną skórą

Innym przykładem ciekawych pokrowców, które w radykalny sposób mogą odmienić wygląd każdego, nawet najprostszego modelu smartfona Samsung, są amortyzujące wstrząsy nakładki wykończone naturalną skórą o przyciągającej uwagę fakturze. Pod adresem https://luxcase.pl/etui-skorzane-samsung znaleźć można wiele rodzajów takich skórzanych nakładek. W większości przypadków są to etui skórzane o unikalnej powierzchni i kolorystyce materiału, imitujące naturalną skórę egzotycznych gadów, takich jak krokodyle, iguany czy pytony. Wśród prezentowanych pokrowców znajdują się również modele wyglądem przypominające korę drzewa czy efektownie pikowane pokrowce dedykowane miłośnikom i miłośniczkom stylu glamour. W odróżnieniu od etui z klapką takie pokrowce zabezpieczają jedynie plecki urządzenia i jego boczne krawędzie, dzięki czemu codzienne użytkowanie smartfona ubranego w tego typu osłonkę jest niezwykle komfortowe – mamy łatwy dostęp do ekranu.

Znacząca zmiana wyglądu telefonu marki Samsung nie jest trudna. Wystarczy dokupić dopasowany, ciekawie prezentujący się model pokrowca i gotowe. W zależności od własnych upodobań można sięgnąć po pokrowiec pełny, na przykład wykonany ze skóry ekologicznej, zdobiony barwnym nadrukiem. Wartym polecania wyborem może być również ręcznie wykonane etui typu nakładka, z pleckami skórzanymi imitującymi skórę węża, jaszczurki czy krokodyla.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here