W życiu każdego mężczyzny przychodzi ten moment, kiedy jest już pewny, że kobieta z którą jest, to ta jedyna. Płeć męska potrzebuje czasami wielu lat aby się o tym przekonać, ale jeśli już do tego dojdzie trzeba o tym jakoś powiedzieć swojej wybrance. Jest to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu, ale facet musi być twardy. Jest jeszcze jedna rzecz. Z pustymi rękoma czy tylko z kwiatami nie ma co podchodzić. Trzeba kupić pierścionek.

Jaki pierścionek kupić?

Jak sprawdzić rozmiar pierścionkaTutaj mężczyzna musi wykazać się niebywałą kreatywnością – chyba, że ma w oczach wzornik rozmiarów jubilerskich. Jeśli nie ma, to trzeba kombinować. Jak sprawdzić rozmiar pierścionka? Może się zdarzyć, że pamiętamy jaki nasza dziewczyna nosi rozmiar pierścionków, więc ten zaręczynowy dobieramy pod ten sam rozmiar i przejmujemy się tylko, modelem, ilością karatów brylantu czy metalem z jakiego ma być wykonany sam pierścionek. Oczywiście nie każdy ma tyle szczęścia. Jeśli nie mamy bladego pojęcia jaki obwód może być odpowiedni, może skontaktować się z najbliższą przyjaciółką naszej przyszłej narzeczonej i zapytać, czy może przypadkiem nie wie jaki to ma być rozmiar. Należałoby uważać na tę metodę, bo kobiety mają w zwyczaju przekazywać sobie pewne tajemnice – i nasze niespodzianka może się nie udać.

Jak sprawdzić rozmiar pierścionka?

Inna metoda, to dużo wcześniej zabrać dziewczynę do jubilera, pod pretekstem kupienia jej na urodziny nowego pierścionka i kolczyków. Wtedy na spokojnie możemy zmierzyć i przy okazji poznać gust naszej wybranki. Bardzo dobra i skuteczna metoda, jednak partnerka może się czegoś domyślać. Jedna z bardziej skutecznych metod, to metoda na agenta specjalnego. Należy pod nieobecność dziewczyny poszperać w jej biżuterii i znaleziony pierścionek przymierzyć na swoim palcu i zobaczy na której kostce się zatrzymuje – może także wziąć pierścionek do jubilera i go tam zmierzyć.
Oczywiście można kupić pierścionek “na oko”, oświadczyć się i po prostu później zrobić korektę rozmiaru, ale całość traci na swojej magiczności i uroku. Wszystko zależy od mężczyzny jak do tego ważnego wydarzenia podejdzie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here