Mężczyźni to wbrew pozorom bardzo delikatne istoty. Mogą stwarzać pozory i otoczkę bycia twardzielami, ale każdemu zdarza się uronić łezkę lub zdenerwować się, zamknąć w sobie czy do końca życia czuć urazę. Kobiety często nie zdają sobie z tego sprawy, myśląc, że wszystko im wolno i każdy wybryk będzie wybaczony czy zapomniany – wcale tak nie jest.

Jak odzyskać faceta

Jak odzyskać facetaWybryki i nieodpowiednie zachowania dla osób w związku mogą być różne, np. zbyt mocne imprezowanie na wieczorze panieńskim, tańczenie i obmacywanie się z innymi mężczyznami na imprezach. Wracanie późno bez wcześniejszego poinformowania. Może dojść także do zdrady, co już jest chyba najgorszym co się może zdarzyć.
Jak odzyskać faceta po czymś takim? Kobieta może próbować przekonywać, że to jednorazowa chwila słabości lub ktoś ją zmusił. Płeć piękna może po zdradzie więcej czasu poświęcać zdradzonemu w celu “odkupienia” swoich czynów. Niestety to tak nie działa. Urażona męska duma, to najsilniejsze uczucie jakie może istnieć. Jak to się mówić “nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Jeśli mężczyzna raz się zrazi to rzadko kiedy da drugą szansę. Nie da się go odzyskać. Brzmi to drastycznie, ale taka jest prawda. Facet może czuć się źle, ale przeminie czas najgorszego smutku i życie będzie się toczyło dalej, a kobieta która zdradziła, będzie żyła z tym do końca życia.

Zawsze jest szansa

Może się zdarzyć jednak, że chłopak będzie chciał przebaczyć. Da znak partnerce, że teraz jest ten moment kiedy powinna zacząć się starać odbudowywać wszystko. Kobieta powinna poświęcać jeszcze więcej uwagi, przebywać tylko ze swoim facetem, ograniczyć jakiekolwiek wyjścia czy imprezy. Tylko tak na nowo zbuduje się zaufanie mężczyzny.

Oczywiście inaczej wygląda odzyskiwanie chłopaka, narzeczonego i męża. Znaczenie ma czy pomiędzy nimi jest jeszcze np. dziecko, firma czy może coś jeszcze, co spowoduje, że faceta będzie można odzyskać szybciej i będzie to w ogóle możliwe. Niestety ile ludzi tyle przypadków, ciężko cokolwiek w tej materii przewidzieć, bo ludźmi targają różne emocje w różnych momentach.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here